SVÁŘEČ

Pracovní místo ( SVÁŘEČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: svařování nerezových polotovarů a výrobků metodou TIG
Požadavky: technické myšlení, smysl pro detail, aktivní přístup k práci, důslednost, manuální zručnost, samostatnost
Výhodou: svářečský průkaz - pokud nevlastníte, zaměstnavatel certifikát/proškolení zajistí, orientace v technické dokumentaci, spolehlivost, časová flexibilita, , ochota pracovat a učit se nové věci
Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti, možnost dalšího rozvoje, poskytneme plnohodnotné zaškolení/zaučení, příjemné pracovní prostředí
Nástup možný ihned
Zaměstnanecké benefity: dovolená 22 dní, bonusy/prémie, stravenky 100 Kč/ kus /závodní stravování, cafeterie. příspěvek na dovolenou až 20000 Kč na rok dle interní směrnice (po odpracovaném roce)
Kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese firmy.