Montážní dělník - zaměstnanec strojírenské výroby

Pracovní místo ( Montážní dělník - zaměstnanec strojírenské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Základní vzdělání, dobrý zrak, manuální zručnost, výhodou je vyučení nebo praxe na obdobné pozici. Výhodou jsou technické předpoklady.

Pracovní náplň:
Manuální práce, doplňování materiálu, broušení, čištění, lepení, balení, montáž.
Po zaučení obsluha automatické linky, odstraňování problémů

Co nabízíme?
- 25 dní dovolené
- finanční odměny 2 x ročně
- bonus dle výsledku hospodaření firmy
- nadstandardní příplatky za směnnost a přesčasovou práci
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování v závodní jídelně
- autobusovou dopravu v Boskovicích
- věrnostní odměnu.

Kontakt možný osobně, telefonicky nebo mailem.