DISPEČER/DISPEČERKA zimní údržby

Pracovní místo ( DISPEČER/DISPEČERKA zimní údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlášky s požadovanými doklady zašlete na adresu Správa silnic Olomouckého kraje
příspěvková organizace, sekretariát Středisko údržby Jih, Kostelecká 912/55, 796 01 Prostějov
nebo předejte osobně na uvedené adrese nejpozději do 31.8.2021.
kontaktní osoba: Lenka Štefková, tel. 7725 996 323, e-mail: stefkova@ssok.cz
Přihláška bude obsahovat:
- motivační dopis,
- strukturovaný životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se pracovního místa,
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou + technické zaměření a 5 let praxe výhodou, znalost zákona 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích včetně prováděcí vyhlášky, zabezpečuje odstraňování vzniklých nedostatků a poruch v zimní údržbě, dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost, znalost práce na PC, ŘP skupiny B
Platové podmínky se řídí nařízením vlády 341/2017 Sb., v platném znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, platová třída 8.

Místo výkonu práce: Vyšehrad 243, Konice
Termín nástupu možný od 01.10.2021
Pracovní poměr na dobu určitou - do 31.3.2022.