Obchodní zástupce

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OC

První kontakt:
e-mail: info@vegatools.cz,
osobně: Kolín, Havlíčkova 261, úterý 14 - 15 hod.

Popis práce:
Kontaktování a péče o stávající zákazníky,
Vyhledávání nových obchodních příležitostí (služební cesty),
Domlouvání obchodních schůzek,
Obchodní jednání se zákazníky, zjišťování jejich potřeb a požadavků,
Udržování a rozvoj dlouhodobých obchodních vztahů,
Příjem poptávek, vytváření nabídek, uzavírání obchodů.

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr,
Odpovídající finanční ohodnocení (fix + provize),
Zázemí v zavedené obchodní společnosti,
Po zapracování služební automobil, mobilní telefon.

Požadavky:
Samostatnost, reprezentativní vystupování, poctivé a upřímné jednání,
Flexibilita, pracovní nasazení,
Výborné komunikační a prezentační dovednosti,
Schopnost organizovat si vlastní čas,
Ochota pracovat se zákazníky a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti,
Zkušenosti z obchodní činnosti,
Znalost sortimentu nářadí (dílna a zahrada),

Uživatelská znalost práce na PC (programy Word, Excel),
Řidičský průkaz skupiny B.

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro interní potřeby firmy zasílejte na email info@vegatools.cz (Do předmětu emailu uveďte text "Kariéra").