Specialista/specialistka pro ceny a kalkulace

Pracovní místo ( Specialista/specialistka pro ceny a kalkulace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Jiráskova č.p. 948/5, Olomouc.
Mzda: Od 24 500 do 28 500 Kč dle délky praxe a zkušeností.
Středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického, stavebního, případně všeobecného zaměření.
Pokročilá znalost MS Office - EXCEL a Word (proběhne zkouška formou testu)
časová flexibilita, řidičský průkaz typu B, znalost AJ, RJ výhodou.
NABÍZÍME: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecká karta Benefit plus, stravování, školení a zvyšování odborné způsobilosti.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedenou emailovou adresu do 31.8.2021