Aplikátor izolační pěny, řidič dodávky do 3,5t, skladník

Pracovní místo ( Aplikátor izolační pěny, řidič dodávky do 3,5t, skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 11.8.2021
První kontakt písemný, telefonický
- písemně na e-mail: drochytek@chytrapena.cz
- telefonicky na tel.č. 703 426 566
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Slezská 535/2, Jeseník, celá ČR, občasně Slovensko, Rakousko
POŽADUJEME:
- minimální požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
- zkušenost s aplikací PUR pěny vítána (velmi podobná práce lakýrník)
- zkušenost s řízením dodávky do 3,5t (roční nájezd je okolo 60tis Km)
- odborná manuální zručnost
- vysoké pracovní nasazení
- časová flexibilita (časté vícedenní výjezdy)
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
- minimální dovednost práce s elektrikou (vyhláška není nutností)
- průkaz ADR výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Aplikace PUR pěny dle pokynů z oddělení výroby
- Řízení dodávky do 3,5t (celá ČR, občasně Slovensko, Rakousko)
- Dodržování technologických postupů, údržba stroje a auta, práce na skladě materiálu
NABÍZÍME:
- Zaškolení po dobu jednoho měsíce pod dohledem zkušených aplikátorů
- Velmi zajímavou a pestrou práci
- Velmi zajímavé platové podmínky
- Poznávání různých míst ČR, SR a částečně AUT
- Práce na plný úvazek
- Ubytování hradí zaměstnavatel
- K práci vás vybavíme top ochranným systémem 3M