Vedoucí týmu call centra

Pracovní místo ( Vedoucí týmu call centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu aktuálně hledáme odvážného a zodpovědného parťáka, který umí podporovat a motivovat lidi a nebojí se hledat nové cesty a řešení při plnění plánu.
Pokud máte zkušenosti s vedením lidí a chcete zajistit chod celého provozu našeho odloučeného pracoviště ve vězeňském zařízení Oráčov, je to nabídka právě pro Vás!
Nabízíme kreativní pracovní místo pod záštitou stabilní české společnosti. Najdete u nás jistotu, Vaše nápady pro zlepšení budou vždy vítány, a navíc se na Vás těší super kolektiv.
Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 80 Kč, telefon a notebook, využití benefitního programu Benefy.cz, 25 dní dovolené, volné víkendy a svátky, po domluvě možný HO, neformální pracovní prostředí, bonusovou složku mzdy, mzdu dle karierních map (možnost finančního růstu), možnost využití karty Multisport za výhodných podmínek.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel +420 775427091 nebo e-mailem zdenka.kroutilova@comdatagroup.com