PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ (SOUSTRUHY) divize Hydraulika

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ (SOUSTRUHY) divize Hydraulika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- Min. SŠ vzdělání strojního zaměření.
- Znalost normování a zpracování CNC technologických postupů strojírenských výrobků.
- Znalost CNC programování v systému Fanuc, Heidenhain, Sinumeric.
- Znalost programování v Edge /CAM výhodou.
- Znalost kreslení v AutoCad.
- Výbornou znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků.
- Pečlivost, komunikativnost, samostatnost.
- Praxe v oboru min. 3 roky výhodou.
- Znalost cizího jazyka výhodou.
- ŘP sk. B výhodou.

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dopravu.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

MOŽNÝ NÁSTUP: dohodou

NÁPLŇ PRÁCE:
- Hodnotí úplnost výkresové dokumentace poptávek a technologičnost konstrukce.
- Provádí zpracování technické dokumentace.
- Ukládá dokumentaci procesů technologie divize.
- Eviduje dokumenty dle předpisů a. s.
- Provádí vypracování technologických postupů pro CNC operace včetně zpracování norem spotřeby času.
- Zpracovává CNC programy včetně kompletní technologie výroby-upnutí, nástroje, řezné podmínky.
- Zajišťuje technologické podklady pro nabídky a specifikace pro nákup a uspořádání strojů a nářadí.
- Zajišťuje technologický dozor.