nákupčí

Pracovní místo ( nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

náplň práce:
- ednání s dodavateli - jejich sledování, hodnocení, výběr a rozvoj
- objednávka zboží, materiálu a služeb
- evidence a distribuce řízené technické dokumentace pro dodavatele
- pravidelné reportování dosažených výsledků

Požadujeme:
- SŠ technického (strojní, elektro) nebo ekonomického směru / VŠ výhodou
- AJ na velmi dobré úrovni, denní písemná a ústní komunikace
- další jazyk výhodou
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- flexibilitu
- řidičský průkaz
- praxi v oblasti nákupu min. 2 roky ,zkušenosti s automotive výhodou
- znalost předpisů a norem - IATF 16949, 14001 výhodou
- pokročilou úrovně MS Office

NABÍZÍME:
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- odpovídající školení
- příležitost profesního a karierního růstu
- férová firemní kultura
- zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Způsob prvního kontaktu e-mailem nebo telefonicky ve všední dny od 8.00 - 16.00 hod.