referent/ka nákupu

Pracovní místo ( referent/ka nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Referent nákupu
Výrobní firma, působící v oblasti reklamy a obchodu se sídlem v Přešticích hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: Referent nákupu
Náplň práce: Vedení poptávkových řízení, výběr dodavatelů, objednávání zboží od tuzemských a zahraničních dodavatelů, Řešení ekonomicky efektivních dodávek zboží, Rozvoj současných dodavatelsky - odběratelských vztahů, Hledání nových dodavatelů, Řešení reklamací u dodavatelů, Sledování nových trendů v oblasti reklamních předmětů, Účast na oborových výstavách a veletrzích, Komunikace s obchodním týmem, Vedení administrativy
Požadavky: Schopnost komunikace slovem i písmem minimálně v Aj (komunikace se
zahraničními dodavateli).Znalost dalšího jazyka - NJ výhodou, Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivostm, Práce s PC (Windows, Excel, Power Point), Zkušenosti z nákupu a znalost oboru 3D reklamy výhodou
Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení, Flexibilní pracovní doba, Stravenky, Příspěvek na dojíždění do práce, Zaškolení, Přátelský pracovní kolektiv, Vhodné i pro absolventy
Nabízíme: Provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, příspěvek na dopravu, stravenky, sick days