POMOCNÍK VALCÍŘE/VALCÍŘ

Pracovní místo ( POMOCNÍK VALCÍŘE/VALCÍŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Temac je přední středoevropský výrobce a distributor průmyslového těsnění. Sídlí ve Zvěřínku (okres Nymburk). Hledáme do našeho výrobního střediska nového kolegu - valcíře.

Hlavní pracovní náplní je: stahování, ořezávání a rozstřihání desek na požadovaný rozměr; identifikace desek. Předchozí zkušenost není třeba, zaučíme na místě.

Požadujeme prioritně dobrý zdravotní stav a spolehlivost. Po zaškolení a na základě dobrých pracovních výsledků je možnost přestoupit za pozici valcíře, kde se hrubá mzda pohybuje od 24.500,- do cca 30.000,- s ohledem na příplatky.

Nabízíme: dlouhodobou spolupráci a zázemí solidní firmy se stoletou historií, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolená, odměna za 100% docházku a odměna za kvalitu;

Rádi vám blíže představíme tuto pracovní pozici telefonicky, e-mailem nebo v rámci osobní schůzky, a to v době Po-Pá od 8:00-15:00 hod.