Business Controller - CZ/SK

Pracovní místo ( Business Controller - CZ/SK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:e-mail: cosec.cz@tmf-group.com
Upřesňující informace:
- Ideálně 5 let zkušeností v nadnárodním prostředí a ve funkcích finančního plánování, analýz a operací
- silné znalosti v aplikaci Excel na úrovni programování Makro, znalostech a zkušenostech s prováděním vítány
- Jazykové požadavky - angličtina a němčina
- dobré komunikační schopnosti
- znalost SAP R3 a BW výhodou
- Ideálně alespoň 3 roky zkušeností v oblasti FMCG s kombinací marketingových a komerčních zkušeností
- B2B zkušenosti vítány
- početní / silné analytické dovednosti
- Znalost regionálních daňových a místních účetních pravidel
- Certifikace MBA, CIMA or ACCA výhodou