Technici slaboproudé elektroniky

Pracovní místo ( Technici slaboproudé elektroniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Mechanické práce na kompletaci elektroniky a celků (elektrické pohonné jednotky pro menší letadla a další zajímavé aplikace)
- Řezání, vrtání či lakování komponentů pro výrobu
- Kompletaci komponent do celků
- Obsluha strojů výrobní linky (letování, bodování baterií, pájení)

Co požadujeme:
- SŠ vzdělání v oboru elekroniky-slaboproudu
- Schopnost vyznat se v jednotlivých mechanických součástkách a zkušenost se čtením schémat
- Mechanickou a manuální zručnost
- Pasivní znalost anglického jazyka (základní porozumění textu)
- Základní znalost MS Office
- Předešlá zkušenost z elektrotechnické výroby velkou výhodou

Co za to nabízíme:
- Férové finanční ohodnocení - aktivních a pracovitých lidí si vážíme a dokážeme je i náležitě ohodnotit
- Práci v pohodovém mladém kolektivu
- Příjemné pracovní prostředí, kolegy stejné krevní skupiny a velmi rozmanitou náplň práce
- Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- Vývoj a výrobu, kterou oceňují společnosti z celého světa

Pro více informací o MGM COMPRO navštivte webové stránky: http://www.mgm-compro.com

V případě zájmu zasílejte vaše životopisy na novakova@mgm-compro.com