SENIOR KONSTRUKTÉR

Pracovní místo ( SENIOR KONSTRUKTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE
- specifikování produktu a vývoje jednotlivých částí tepeleného čerpadla
- koordinování náběhů a nových modelů do výroby
- řešení technických požadavků v rámci development projektů
- vedení jednotlivých junior inženýrů a draftmanů
- interní komunikace a externí spolupráce (Belgie, Japonsko, Turecko)
VHODNÝ KANDIDÁT/KA MÁ
- VŠ technického zaměření (Fakulta strojní/elektrotechnická)
- znalost 3D a tvorby výkresové dokumentace
- minimálně 5 let praxe ve vývoji, konstrukce (plastové a plechové díly) pro sériovou výrobu
- zkušenost s definováním projektu od počátku vývoje, ladění nástroje až k zavedení dílu do výroby
- vysokou úroveň technického myšlení
- sebedisciplínu a priority management
- komunikační, argumentační schopnosti
- pokročilá úroveň AJ
- proaktivitu a schopnost dodržovat termíny
CO VÁM RÁDI NABÍDNEME
- 25 dní dovolené
- důkladné zaškolení na pozici
- dotovaná mezinárodní kuchyně
- roční bonusy ve výši 13., popř. 14. mzdy
- flexibilní pracovní doba
- každoroční navyšování mzdy
- příspěvek na penzijko nebo životko
- kafeterie Benefit Plus – 4 800 Kč/rok
- bezplatné jazykové kurzy
- nástupní bonus 40 000 Kč

V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE TĚŠÍME NA VÁŠ KONTAKT
Mgr. Tomáš Matoušek – HR Supervisor
Tel.: +420 724 633 533
E-mail: matousek.t@daikinczech.cz
Své životopisy zasílejte v české i anglické verzi.