administativní pracovník/ce

Pracovní místo ( administativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mezinárodní firma zabývající se dárkovinami, papírenskými potřebami a produkty na pečení, která své zboží vyváží do celého světa, hledá do svého týmu administrativního pracovníka na hlavní pracovní poměr.
Náplň práce: vystavování faktur, dobropisů, tvorba ceníků a práce s Excelem.
Nabízíme: práci v příjemném mladém kolektivu, dlouhodobé zaměstnání, obědy zdarma, dovolenou v létě a o Vánocích, slevu na nákup zboží z našeho eshopu, zvláštní prémie.
Pracovní doba od po-pá od 7:00 do 15:30 hodin. Víkendy jsou volné.
Požadujeme: vzdělání minimálně s maturitou, dobrou znalost Microsoft Excel, pečlivost, přesnost a přátelské vystupování.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.