Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Pracovní místo ( Skladníci, obsluha manipulačních vozíků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

náplň práce:
- svoz hotových výrobků na daný sklad
- nakládka a vykládka kamionů
- příprava zakázek k expedici
- úklid skladových prostor

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek
- 1 směnný provoz
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
- platové ohodnocení od 140,- do 160,- Kč/hod
- další navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance
- další benefity - stravenkový paušál 75Kč/směnu, odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok, roční odměny dle výsledků firmy
- místo vhodné i pro absolventy
požadujeme:
- zodpovědnost a pečlivost při vychystávání a nakládání zakázek na kamióny
- komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními - výroba, expedice
- praxe, řízení a obsluha VZV je výhodou

životopis posílejte na e-mail:katerina.cajkova@styrotrade.cz, vybraní uchazeči budou oslo-veni a pozváni k osobnímu pohovoru