tmelič

Pracovní místo ( tmelič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- aplikace tmelícího systému dle technologického postupu
- kontrola rovnosti povrchu vozu při každé aplikaci tmelu, kontrola pórovitosti vozu
- práce s výkresovou dokumentací
- dodržování kvalitativních norem dle požadavků interních směrnic a zákazníka
- předávání dokončených operací přímému nadřízenému a směnovému kontrolorovi
- zodpovědnost za dodržování základních povinností vyplývajících ze ZP a pracovního řádu
- dodržování interních směrnic a předpisů, dodržování výrobních časů, předepsané kvality a pravidel BOZP
Požadujeme
- výhodou výuční list technického zaměření
- zkušenost a praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost čtení technické dokumentace a výkresů
- smysl pro detail, odolnost, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost
- ochotu pracovat v třísměnném / nepřetržitém provozu 12 hod. směny
Nabízíme
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Možnost dalšího profesního růstu
- Týden dovolené navíc (25 dnů dovolené ročně)
- Měsíční prémie za výsledky práce a odměny
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
- Cafeterii - roční odměna, odměny za firemní jubilea a roční přípis
- Dotované závodní stravování
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity, zvýhodněné mobilní tarify
Pozice je vhodná i pro cizince.
První kontakt emailem!