Kadeřník/kadeřnice

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED.

Požadujeme:
vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz nebo praxe - výhodou; spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, komunikační dovednosti; znalost ruštiny na úrovni B1

Nabízíme:
možnost příspěvků na ubytování, dopravu; kariérní růst

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Ivanna Rekeda:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: i.rekeda@100czk.cz;
- telefonicky (08,00 - 20,00hod.) na čísle 608 993 998;
- osobně (každé pondělí 09,00 - 15,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Kadeřnictví No.1 s.r.o. - pracoviště Galerie Přerov, Čechova č.p. 3491/26, 750 02 Přerov 2

Požadujeme

Znalost jazyka: Ruština