Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme
- práci v malém přátelském kolektivu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
- férové jednání, korektní a lidský přístup
- dobré finanční ohodnocení a dovolenou navíc
- možnost osobního rozvoje a realizace, pravidelná školení a kurzy
- příspěvek na stravování a na dopravu
- firemní notebook a telefon, možnost částečně pracovat z domova

- připrava podkladů a výpočet mzdy zaměstnanců, resp. jednotlivých složek mzdy
- kontrola správnosti převodu z docházkového systému, příplatky, změny osobních údajů apod.
- provádění roční uzávěrkuy a zakládání mzdových listů
- komunikace s externí účetní a poradenskou společností, s úřady a zdravotními pojišťovnami
- spolupráce s personálním oddělením
- evidence faktur a zakládání faktur k platbám
- pravidelné reportování vedení společnosti

Požadujeme
- minimálně 2 roky praxe a zkušeností v oblastech účetnictví, personalistika a mzdová agenda
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
- znalost legislativy, chuť dále se vzdělávat, samozřejmostí je slušnost a empatický přístup
- min. SŠ vzdělání, německý jazyk výhodou
- IT gramotnost, znalost práce na PC, MS-Office