SKLADNÍK

Pracovní místo ( SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Požadavky
- Vzdělání v oboru elektro VÝHODOU ne podmínkou
- možno absolvent
- Řidičský průkaz sk. B
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, MS Excel)
- Samostatnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost
- Smysl pro odpovědnost ,pečlivost, spolehlivost
Náplň práce
- příjem, výdej materiálu, zboží a výrobků
- vydej materiálu a zboží pro výrobu
- příprava výrobků pro expedici /balení, dodací listy/
- příležitostní závoz materiálu, zboží a výrobků
- evidence skladu v interním systému
Nabízíme:
- dotované závodní stravování, měsíční příspěvek na dopravu, měsíční odměna za nemarození, příspěvek na ŽP/PPF, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba - fond 37,5h/týden, příspěvky na dětské tábory, dovolené, možnost zaměstnanecké půjčky
První kontakt: Hřídelová Kateřina BcA., tel.: 734 852 556 (7:00 - 17:00 hod.), e-mail: k.hridelova@bak-pisek.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU.