Automechanici

Pracovní místo ( Automechanici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Z: 16.6.2021, a: 9.9.2021
Hledáme nové posily do našeho týmu automechaniků v Odrách. Náš autoservis se primárně zaměřuje na opravy a servis nákladních vozidel. Ve dvousměnném režimu se střídají ranní a odpolední směna od 5,00 -13,15 a 13,45-22,00. Víkendy jsou ve 100% volné.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, velmi dobré finanční ohodnocení, garantované zvýšení mzdy po zapracování a jistotu pravidelné mzdy.
Požadujeme: vyučení v oboru automechanik, spolehlivost, pečlivost.
Praxe výhodou. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Práce na plný úvazek na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní pojištění

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Ryšková, telefonicky pondělí - pátek od 8:00 - 16:00 hod. na čísle 733 739 433, e-mail: kariera@x-force.cz