POJIŠŤOVACÍ SPECIALISTA

  • Opava

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Ing. Volkmer Jaromír, životopisy zasílejte na e-mail: jaromir.volkmer@iallianz.cz
Hledáme člověka s alespoň částečnými zkušenostmi v oboru financí či pojišťovnictví, absolventa minimálně střední školy s maturitou a čistým trestním rejstříkem, který má rád lidi, rozumí jim a rád s nimi komunikuje, hledá nezávislost a nadstandardní příjmy.
Výhody práce v Allianz:
- možnost plánování vlastního času (pracovní doby)
- v době adaptace po dobu ca 12 měsíců obdržíte při splnění úkolů fixní plat
- provize za sjednání nových smluv i za správu dosavadních smluv
- po zapracování obdržíte správu smluv našich klientů, o které budete pečovat
- následné provize za správu těchto smluv (pravidelný pasivní příjem)
- profesionální pomoc a zaučení zkušenéným manažerem
- nadstandardní finanční ohodnocení
- roční finanční bonus
- měsíční podporu k podnikání
- kariérní postup
- možnost práce i z domova
- firemní benefity
- práce na živnost