ŘEZNÍCI/ŘEZNICE UZENÁŘI - OPERÁTOŘI VE VÝROBĚ

Pracovní místo ( ŘEZNÍCI/ŘEZNICE UZENÁŘI - OPERÁTOŘI VE VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba Kočíb Jan Ing., tel. 777 713 832, e-mail: kocib.j@makovec.cz (volat Po-Pá 6:00-14:30). Pracovní doba: Po-Pa (zaměstnanci na úseku porážka, expedice), Ne-Čt (zaměstnanci na úseku bourárna, volno Pá, So). Pracoviště: Smržická 537, Kostelec na Hané, 798 17
Náplň práce: pomocné práce na porážce, bourárně a v expedici
Požadavky: Práce v chladu, dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilita. Bližší informace telefonicky nebo při osobním pohovoru, včetně prohlídky pracoviště.
Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 148 Kč za každý odpracovaný den.