Pracovník/pracovnice PR

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice PR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/PRACOVNICE PR
Co bude náplní Vaší práce:
- shromažďování a správa relevantního obsahu pro články
- psaní a distribuce článků
- správa webových stránek
- správa sociálních sítí: Facebook, Instagram a Youtube
- propagace benefičních akcí, kampaní a publicita projektů
- správa Google moje firma a Google Analytics

Co požadujeme:
- velmi dobré schopnosti copywritingu
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- vysokoškolské vzdělání výhodou
- zkušenosti v oblasti public relations výhodou
- práce na PC - Microsoft Office
- zkušenosti se správou firemního profilu na sociálních sítích, s Business Managerem výhodou
- zkušenosti se správou webových stránek
- proaktivní a empatický přístup, ochotu vzdělávat se

Nabízíme:
- práci, které dává smysl, pomáhá hendikepovaným, vytváří hodnoty
- přátelský tým, který se navzájem posouvá dál
- příjemné pracovní prostředí v obnoveném barokním areálu
- zajímavou tvůrčí práci
- podporu dalšího vzdělávání

Životopis a motivační dopis s podrobně popsanými zkušenostmi v oblasti správy webu, sociálních sítí a Google moje firma a Google Analytics zasílejte do 30. 6. 2021 na adresu: flosova@dsj-zirec.cz

Možnost i zkrácený prac. úvazek - 30hod./týden.