AUTOMECHANIK - AUTOMECHANICI

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK - AUTOMECHANICI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:10/6/2021 a:23/8/2021
SPOLEČNOST AUTODRUŽSTVO FRÝDEK-MÍSTEK POSKYTUJE SLUŽBY V RÁMCI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU JIŽ VÍCE NEŽ 48 LET. V SOUČASNÉ CHVÍLI ROZŠIŘUJEME TÝM VE FRÝDKU-MÍSTKU, KDE MÁME POBOČKU SE ZNAČKOU ŠKODA, KTERÝ HLEDÁ NOVÉ ČLENY DO SVÉHO TÝMU. Automechanik - automechanici osobních vozidel ŠKODA
Náplň práce:
- spolupráce na stanovení diagnózy poruch
- provádění opravy motorových vozidel
- pneuservis, provádění geometrie.
Požadujeme:
- vyučení v oboru
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem
- výhodou je praxe v oboru, ale netrváme na ní.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příspěvek na stravování/závodní stravování
- školení hrazené zaměstnavatelem
- proplácím pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- zaměstnanecké peněžní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
- nabízíme firemní slevy na služby/materiál
- plat není omezen, záleží na šikovnosti automechaniků.
Požadované vzdělání:
- odborné vyučení bez maturity
Typ smluvního vztahu:
- pracovní smlouva na neurčito na plný úvazek
- školení hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na stravu, možnost karierního růstu.
Kontakt emailem.