Fyzioterapeut/ka

Pracovní místo ( Fyzioterapeut/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FYZIOTERAPEUT/KA
Co budete dělat:
- vstupní i výstupní vyšetření pacienta a stanovení léčebného plánu na základě fyzioterapeutické diagnózy
- poskytování terapie na neurofyzilogickém podkladě a dalších technik
- v našem zařízení léčíme onemocnění pohybového aparátu, zejména pooperační stavy, některá revmatická a degenerativní onemocnění, onemocnění páteře, polytraumata, dále neurologická onemocnění všeho druhu - nemoci centrálního i periferního nervového systému, zejména stavy po CMP, DMO, poliomyelitis, míšní léze, po operacích mozku, nervosvalová onemocnění, RSM a další.

Co nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 80 000,- Kč
- trvalý pracovní poměr
- 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny dovolené po třech letech pracovního poměru
- týden studijního volna (studium v oboru)
- hrazené další vzdělávání v oboru
- příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce pracovního poměru)
- příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování
- zaměstnanecké stravování
- 50% slevu do našeho aquacentra
- příspěvek z FKSP na volnočasové aktivity
- mzda od 26 190,- Kč

Co požadujeme:
- profesionální a proklientské chování
- odpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem