Ostraha objektu Ostravar Arena (OZP)

Pracovní místo ( Ostraha objektu Ostravar Arena (OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 731 988 699 Po - Pá od 9.00 - 15. 00 hod., na e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz

Požadujeme:
- Osobu OZP
- Spolehlivost, trestní bezúhonnost
- certifikát strážného - pokud nemáte, zajistíme
- Praxe výhodou, není podmínkou

Pracovní náplň :
- pochůzková činnost po objektu
- střídová 12 hodinová směnnost ranní, noční,
- pořadatelská činnost při různých akcích
- zajištění ostrahy a ochrany majetku, komunikace z HZS
- dodržování bezpečnostních předpisů,
- vyhotovení denních pracovních reportů.

Nabízíme:
- práci v silné a stabilní společnosti,
- odpovídající platové ohodnocení, roční bonusy, náborový program TEAM odměna
- slevové poukazy
- zálohy na mzdu
- volné vstupy na sportovní a kulturní akce
- výhodný mobilní tarif
- motivační program
- pracovní úvazek zkrácený (nebo plný po domluvě)
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned na HPP