Masér/ka v lázních

Pracovní místo ( Masér/ka v lázních ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Šumpíková Eva, tel.: 353 831 308, e-mail: sumpikova@laznějachymov.cz
POŽADUJEME:
oVyučení nebo středoškolské vzdělání
oNUTNÉ: Osvědčení o absolvování kurzu - nižší zdravotní pracovník - způsobilost k výkonu povolání ve smyslu zákona č. 96/2004 Sb.
oVítány doplňující masérské kurzy: lávové kameny, baňkování, thajská masáž, indická masáž hlavy, lymfatická masáž
oMožnost zvyšování kvalifikace, kurzy si je možné dodělat po nástupu do zaměstnání na náklady zaměstnavatele
oZnalost cizího jazyka výhodou
NABÍZÍME:
oMožnost zvyšování kvalifikace
oZázemí a stabilitu silné společnosti
oZajímavou a tvůrčí práci v přátelském kolektivu a příjemné pracovní prostředí
oZaměstnanecké výhody a benefity: zaměstnanecké stravování, možnost výhodných výměnných rekreací, výroční odměny, odměny na dovolenou a Vánoce, příspěvky na dětské tábory, zvýhodněné vstupné do lázeňského Aquacentra Agricola.

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email: bartos@laznejachymov.cz, případně kontaktujte personalistku Gabrielu Bartoš na tel: 353 831 308 nebo 702 153 251.