Pokojská

Pracovní místo ( Pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Room Division Manager, tel.: 353 206 011. 353 2067 316, e-mail: HR@imperial-group.cz
Lázně Imperial Karlovy Vary hledají (v pracovní dny 9:00 - 14: hod)
Nutné při vstupu negativní test na COVID
POKOJSKÁ
Kontakt: Managerka, tel. 35320 6011 nebo 7316 v pracovní dny mezi 9:00 - 14:00, email: HR@imperial-group.cz

Nabízíme:
o vyšší příplatek za víkendy
o zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
o personální obědy za 15,- Kč
o přátelský kolektiv, příjemné a moderní pracovní prostředí

Požadujeme:
o trestní bezúhonnost a spolehlivost
o výkonnost a pečlivost, časová flexibilita
o diskrétnost
o příjemný vzhled a vystupování

Pracovní náplň:
o příprava příjezdového pokoje
o úklid odjezdového pokoje
o průběžný úklid pobytových pokojů

Pracovní podmínky:
o pracovní doba dle dohody včetně víkendů