Organizační manažer/ka

Pracovní místo ( Organizační manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt teleofnicky v PO-PÁ od 8:30 - 15:30 hodin, e-mailem. Tel.: 475 214 223, e-mail: sekretariat@bos-congress.cz

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj motivační dopis a profesní životopis s fotografií v ČJ a AJ na e-mailovou adresu: sekretariat@bos-congress.cz

Hledáme kolegu/kolegyni s minimálně středoškolským vzděláním s maturitou a organizačními schopnostmi, komunikativního, samostatného a spolehlivého zaměstnance se smyslem pro systémovou a pečlivou práci.

Požadujeme:
Uživatelské znalosti práce na PC, Microsoft Office /Word, Excel/.
Zvládání práce na více úkolech současně, odolnost vůči stresu.
Znalost anglického jazyka úroveň B1 a výše.
Řidičský průkaz skup. B.
Trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň organizačního manažera:
Organizační zajištění konferencí, sympozií a dalších vzdělávacích akcí v oblasti medicíny. Zpracování koncepcí, rozpočtů, koordinace projektů, administrativa,
koordinace činnosti kolegů a dodavatelů, kteří se na akcích podílejí
(grafici, hostesky, konferenční prostory apod.)
Komunikace se zadavateli, partnery, přednášejícími,kompletní administrativní zpracování projektů, prezentace projektů.

Nabízíme:
Zajímavou a tvůrčí práci na plný úvazek a hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s více než 25 letou historii.
Uplatnění a rozvoj Vašich dovedností a znalostí.
Firemní bonusy: firemní notebook, telefon, osobní automobil, stravenkový paušál, dovolená navíc a další výhody.

Místo výkonu práce: Ostrava