Učitel 1. stupně

Pracovní místo ( Učitel 1. stupně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Mlýnici 611/36, Moravská Ostrava
Kontakt: e-mailem

Ředitelka Waldorfské základní školy a mateřské školy Ostrava, Na Mlýnici 36, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo na pozici
třídního učitele 1. třídy

Předpoklady:
učitelství pro 1. stupeň
kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů v platném znění
člověk se zkušeností s waldorfskou pedagogikou nebo antroposofií
ochota studovat tříletý waldorfský seminář pro třídní učitele
ochota absolvovat seminář Sfumato - splývavé čtení, absolvovat seminář Hejného matematiky
plný úvazek, hrubá mzda v rozpětí 32 170,- - 41 940,- Kč měsíčně dle délky praxe

Datum nástupu: 1. 9. 2021

Přihlášky s Vaším životopisem zasílejte elektronicky na adresu:
skola@zswaldorfostrava.cz