Číšník/servírka

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu na e-mail: vejberova@heliosjeseniky.cz
PRACOVNÍ DOBA:
- turnusové směny (krátký/dlouhý týden 9:00/10:00 - 21:00/22:00 hod)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Hotel Helios/Hotel Toč, Lipová-lázně 25
POŽADUJEME:
- vyučení v oboru číšník/servírka NEBO bez vyučení v oboru s praí min. 1 rok
- znalost cizích jazyků angličtina/němčina výhodou
- příjemné a slušné vystupování, profesionalita
- zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, loajalita, flexibilita
. týmový duch
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příprava provozu, otevření, přijímání a usazování hostů
- příjem objednávek a obsluha hostů
- stálá komunikace s hosty - servírování pokrmů a nápojů
- vedení pokladny - účtování tržeb hostům
- organizace a zajištění plynulého chodu restaurace, úklid
- příprava a pomoc při pořádání akcí
NABÍZÍME:
- náborový příspěvek až 30000 Kč
- po zapracování možnost zvýšení mzdy v závislosti na výkonu práce
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí stabilní společnosti
- firemní benefity (zdarma zaměstnanecké stravování a využití firemního Wellness)
- možnost nástupu ihned/po dohodě
- po dohodě možnost zaměstnaneckého ubytování mezi směnami