Řidič/ka skupina C

Pracovní místo ( Řidič/ka skupina C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme česká firma s francouzským vlastníkem, která působí v oblasti dopravního stavitelství víc jak 25 let. Díky tomu jsme si získali stabilní postavení na českém i světovém trhu. Neustále se rozšiřujeme, a proto průběžně přijímáme do svého kolektivu další členy.

Náš tým, který se zabývá montáží trakčního vedení na železnici, přijme šikovnou osobu, která bude mít na starost provoz nákladního vozidla a výpomoc na montáži.

Pro tuto práci je úplně jedno odkud jste. Pracovištěm může být kterákoliv část České republiky, záleží na aktuálním místě dlouhodobé montáže. Většinou se pracuje na turnusy (10 dnů na montáži a 4 dny doma). Pracuje se i v noci.

Po zapracování je možné absolvovat kurz na strojvedoucího.
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
o dokončené SŠ nebo SOU
o řidičský průkaz skupiny C
o spolehlivost
o manuální zručnost
o ochota cestovat

V případě zájmu zašlete prosím na níže uvedenou adresu svůj profesní životopis s označením pozice, na kterou se hlásíte. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
o jistota zaměstnání v zavedené společnosti
o příjemný přátelský tým
o prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
o 5 týdnů dovolené
o 13. plat podle výsledků společnosti
o Cafeteria
o stravenky nebo diety
o jazykové kurzy
o příspěvek na životní a penzijní připojištění
o příspěvek na MultiSport kartu
o další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky