OBSLUHA CNC STROJŮ

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CIZ
Náplň práce: obsluha CNC obráběcích strojů, provádění jednoduchých měření.
Požadujeme: vyučení v oboru, praxe ve strojírenské výrobě.
Práce je vhodná spíše pro muže (manipulace s těžšími výrobky).
Nabízíme: příspěvek na penzijko od 600 Kč/měsíčně, dovolenou delší o 1 týden, každý den teplý oběd za 27 Kč, mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu, každý čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 750 Kč, každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu, čtvrtletní odměny, příplatky za práci v odpolední směně, bonusy za přesčasy v práci v sobotu, příspěvek na dopravu
První kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795 (v pracovní dny po - pá 7 - 14 hod.), e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com