MISTR - provoz prádelny

Pracovní místo ( MISTR - provoz prádelny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru
na hlavní pracovní poměr

MISTRA
(provoz prádelny)

Nabízíme:
" platové ohodnocení - 8. platová třída (od 26.150,- Kč bez praxe)
" 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené
" lékařskou péči
" částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb pro rok 2021 - 12.000,-
= vstupy do posilovny, permanentky na fotbal, hokej, kino, divadlo…) možnost využití posilovny, tělocvičny
" závodní stravování
" 5 dnů indispozičního volna
" využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)

Požadujeme:
˘ bezúhonnost
˘ vzdělání: středoškolské s maturitou
˘ praxe v podobném provozu výhodou
˘ schopnost vést a řídit podřízené (vězněné osoby) z pozice mistra
˘ schopnost organizovat práci podřízených - odpovědnost za vykonanou práci
˘ uživatelská práce na PC

" nástup: 1.8.2021 (po absolvování přijímacího řízení)

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:
Věznice Plzeň
PERSONÁLNÍ ODD.
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380 - FOLDOVÁ Linda, Mgr.
e-mail: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz