Manažer kontroly ve stavební firmě

Pracovní místo ( Manažer kontroly ve stavební firmě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme CV zaslat předem.
Vaše náplň práce:
> vedení a kontrola denních záznamů staveb v interním systému společnosti
> vyhodnocování a optimalizace procesů
> kontrola strojového deníků, dodacích listů, výkazů práce
> komunikace se stavbyvedoucími, přípraváři a spolupráce s vedením společnosti
> dohled nad fakturací dodavatelů za jednotlivé stavební práce

Požadujeme:
> minimální dosažené vzdělání středoškolské ukončené maturitou
> pokročilá uživatelská znalost práce na PC
> ochotu učit se novým věcem
> praxe ve stavebnictví výhodou
> týmová spolupráce, zodpovědnost, logické uvažování, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
> práci a zázemí ve stabilní společnosti, moderně zařízené kanceláře, kompletní zaučení, školící kurzy
> příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
> motivující mzdové ohodnocení
> 5týdnů dovolené, 3dny sick day
> stravenky v maximální výši 125,-, mobilní telefon, firemní akce, příspěvek na pojištění, občerstvení na pracovišti (ovoce, káva, čaj a veškeré nápoje na pracovišti zdarma )a další bonusy
> mzda 40 000,-/ 50 000,- HM, roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy v možné výši až 3 násobku platu závisející na výkonu zaměstnance
Více informací o společnosti můžete zjistit na webových stránkách www.vysspa.cz

Nástup: možný ihned, nebo dle dohody