Manipulanti s VZV

Pracovní místo ( Manipulanti s VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: manipulanti s VZV
Náplň práce:
- manipulace s materiálem, výrobků a polotovarů v provozu
- manipulace s kovovým odpadem
- nakládka a vykládka vozidel
- údržba a péče o prostory a náčiní - obsluhu VZV
Požadavky:
- platný průkaz VZV
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Nabízíme:
- práci na HPP přímo u zaměstnavatele
- nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru
- odměnu za plnou pracovní docházku
- stravenkový paušál nebo závodní stravování
- neformální firemní akce ( večírky, sportovní aktivity )
- možnost využití benefitů firmy ( sportovní či relaxačí aktivity )
Nástup dle dohody . Mzda: 27 000,- až 30 000,- Kč ( dle praxe )
Kontakt: Lantošová Veronika, tel.: 318 406 403, e-mail: veronika.lantosova@geomine.cz
První kontakt osobně, telefonicky (po-pá 7:00 - 15:30 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Geomine a.s., Husova č.p. 570, Příbram VI-Březové Hory