NÁKUPČÍ

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Poptávky dodavatelů v ČR a Itálii dle požadavků obchodního oddělení a logistiky (slévárny, kovárny, soustružníci a další kooperanti) + následné vyhodnocení nejlepší nabídky, řešení nákupních problémů s dodavateli
Zakládání a řízení cenových nabídek v interním informačním systému
Řešení odchylek ve fakturaci s dodavateli
Požadujeme:
Znalost italštiny nebo angličtiny s potenciálem se italštinu doučit
Praxe v nákupu
Znalost práce v SAP
Nabízíme:
Příspěvek na penzijko od 600 Kč /měsíčně
Dovolenou delší o 1 týden
Každý den teplý oběd za 22 Kč
Mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu
Každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 750 Kč
Každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu
Proplácení přesčasů nebo možnost čerpat náhradní volno za práci přes čas
Finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
První kontakt: Michaela Kaisrová, tel.: 382 252 795 (7.00 - 14.00 hod.), e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com