Asistentka nákupčího / produktového specialisty

Pracovní místo ( Asistentka nákupčího / produktového specialisty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Decodoma provozuje internetový obchod s trendy, životním stylem a doplňky do domácnosti. Máme originální nápady na dárky pro každou příležitost a také kamenné obchody s napínacími potahy italské a španělské výroby. Aktuálně obsazujeme pozici:

Náplň práce:

- vytváření objednávek na zboží u tuzemských a zahraničních dodavatelů dle požadavků nákupčího
- zpracovávání podkladů pro přidávání nových produktů na eshop
- kontrola faktur a dokumentů pro proclení
- navádění dat do informačního systému
- korespondence, administrativa ideálně i v AJ
- reporting - Excel

Zodpovědnost za:

- naskladnění zboží v daných termínech a kvalitě
- udržování stavu zásob dle požadavků nákupčího
- správnost a úplnost informací v interním systému

Požadujeme:

- SŠ zakončené maturitní zkouškou
- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
- aktivní přístup, ochota učit se a používat mozek ?
- samostatnost při řešení zadaných úkolů
- Aj
- pečlivost, důslednost, zodpovědnost
- organizační schopnosti, loajalitu
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- rozmanitou a zodpovědnou práci s využitím AJ
- motivující finanční ohodnocení
- ostatní výhody dle standardu společnosti

Nástupní plat 25 – 28 tis. podle schopností a zkušeností

V případě Vašeho zájmu o naši pozici, zašlete Váš životopis na email: info@kmosek.com, děkujeme a těšíme se na Vaše reakce.