Kontrolor/ka kvality

Pracovní místo ( Kontrolor/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice. kontrolor/ka kvality
Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- kontrola vyrobených dílů a výsledných produktů dle výkresové dokumentace
- správná volba měřidla, nástrojů a ostatních pomůcek při práci
- vizuální kusová kontrola a rozměrová kontrola dílů
- evidence o provedených kontrolách
- dohled nad správou technické dokumentace
Požadavky:
- znalosti na úrovni SOU/SŠ technického směru (zámečník a příbuzné obory výhodou)
- velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- základy práce na PC a AJ výhodou
- technické myšlení
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Nabízíme:
- práci na HPP přímo u zaměstnavatele
- nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru
- odměnu za plnou pracovní docházku
- stravenkový paušál nebo závodní stravování
- neformální firemní akce ( večírky, sportovní aktivity )
- možnost využití benefitů firmy ( sportovní či relaxačí aktivity )
- vzdělávání ( výuka anglického jazyka, technického kreslení )
Nástup dle dohody. Mzda: 22 000,- Kč
Kontakt: Lantošová Veronika, tel.: 318 406 403, e-mail: veronika.lantosova@geomine.cz
První kontakt osobně na provozovně nebo telefonicky po - poá od 7:00 do 15:30 hod. nebo e-mailem
Místo výkonu práce: Geomine a.s., Husova č.p. 570, Příbram VI-Březové Hory