Junior IT obchodník

Pracovní místo ( Junior IT obchodník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Milotová Karin, tel.: 702 012 901, 353 223 048, e-mail: milotova@lithium.cz (8,00 -15,00 hod)
Jde o pestrou práci, při které každodenně řešíte požadavky firemních zákazníků a svého technického týmu, které se týkají dodávek běžné IT techniky. Komunikujete se zákazníky i s dodavateli; vytváříte a posíláte nabídky, poptávky, objednávky, fakturujete atp.; pracujete ve firemním obchodním informačním systému a v Microsoft 365, tedy běžných aplikacích Word, Excel, Outlook atp. Pracovat budete na pobočce v kanceláři u svého telefonu a notebooku.
Požadujeme:
oSŠ technického směru, ale praxi nutně nepotřebujete.
oZaškolíme si Vás. Bude se vám věnovat Senior obchodní konzultant, který vás naučí, co je třeba.
oMáte základní orientaci a znalosti v IT technologiích na úrovni absolventa technické SŠ.
oZnáte práci v OS Microsoft Windows 10 a aplikacích Microsoft Office.
oChceme kolegu, kterého IT obor baví a má obchodní cítění; je schopný si organizovat čas a práci; je systematický, spolehlivý a samostatný.
oVe vztahu k našim zákazníkům i dodavatelům automaticky předpokládáme profesionální a slušné vystupování a schopnost komunikovat.
oAngličtina nám stačí na "IT úrovni", tedy hlavně číst a pochopit, Pokud jste schopen v angličtině napsat e-mailem stručný text nebo zadat požadavek na portál výrobce, je to vaší výhodou.
oMáte řidičský průkaz skupiny B - až nastane správný čas a naberete zkušenosti, začnete konzultovat požadavky zákazníků i na místě, a na jejich základě budete připravovat řešení na míru.
Vznikli jsme před mnoha lety jako rodinná firma. A takovou atmosféru si drž