KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY divize Strojírna

Pracovní místo ( KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY divize Strojírna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, Mob. tel.: +420 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- Vzdělání - minimálně vyučen ve strojírenském oboru technického zaměření
- Praktická zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků výhodou
- Zkušenost s měříčími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků
- Certifikace nedestruktivního zkoušení dle ČSN EN ISO 9712 výhodou
- Znalost práce na PC
- ŘP sk. B
- Znalost čtení technické dokumentace
- Samostatnost, aktivní přístup, komunikační a argumentační schopnosti

NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

MOŽNÝ NÁSTUP: 01.07.2021, případně dohodou

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí rozměrovou kontrolu opracovaných svářeců
- Odpovídá za řízení neshodných výrobků
- Eviduje podkladyneshodných výrobků
- Hodnotí příčiny nejakostní výroby
- Koordinuje vhodné metody kontroly a zkoušek
- Obsluhuje měřící a zkušební techniku
- Provádí mezioperační technickou kontrolu a kontrolu průvodních dokumentů
- Rozhoduje o vyřazení vadných výrobků a o uvolnění materiálu do skladu
- Zajišťuje kontrolní plány pro přejímku a identifikaci položek pro kontroly a zkoušky
- Zajišťuje kalibrace měřidel