OSTRAHA PRODEJNY LIDL

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY LIDL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Lihotská Alena. NECHODIT NA POBOČKU! Kontaktovat emailem: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz nebo tel.: 606 333 112 v pracovní dny od 8:00 do15:00 hod.
Vzdělání nerozhoduje, turnusové služby, mzda 110 Kč/hod., zkrácený úvazek 30 hod. týdně nebo dle dohody.
Požadujeme: věk nad 18 let, praxe výhodou, není však podmínkou, certifikát strážného (možnost zprostředkovat).
Náplň práce: pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Nabízíme: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové hodnocení + odměny za záchyty, možnost zálohy na mzdu, po odpracování 3 měsíců prémie 1500 Kč .
Vyhrazeno pro OZP (12-ti hodinové směny).
Pracoviště: LIDL, Budišovská 1010, Vítkov.