OSTRAHA PRODEJNY LIDL

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY LIDL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Božena Bilíková tel.: 737 087 145 - volejte Po-Pá od 9.00 -16.00.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz - nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou emailovou adresu.

Požadujeme:
Praxi v oboru a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy etiky - vstřícné a slušné vystupování. Předložení výpisu z trestního rejstříku.

Nabízíme: Zajištění certifikátu strážného, nástup možný ihned, možnost práce na DPP - a to i dlouhodobě. K základní sazbě odměny za záchyty, možno čerpat zálohu na mzdu. Po odpracování 3 měsíců náborový příspěvek 1 500,- Kč.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost. 10 - 12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden.