OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Šašková Svatava, tel.: 721 954 166 - volejte Po-Pá od 9.00 -16.00, e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Nechodit na pobočku, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security, znalost práce na kamerovém systému.Certifikát strážného.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Náplň práce: zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.