CNC frézař

Pracovní místo ( CNC frézař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: obsluha CNC frézek, práce s výkresovou dokumentací a s měřidly, běžná provozní údržba stroje
- Požadavky: vyučení, výhodou je technický obor, vhodné i pro absolventy, v případě vyučení v mimotechnickém oboru firma zaučí, spolehlivost, samostatnost, pracovitost a loajalita, smysl pro přesnost a pečlivost, manuální zručnost
- nástup možný ihned, práce ve 2-směnném provozu, Po-Pá 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 hod
- Nabídka: stravenkový paušál, bonus za docházku, růst platu po zkušební době
- Kontakt osobně na pracovišti každé pondělí v čase 9:00-11:00 hod., nebo kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz.