mistr ve výrobě

Pracovní místo ( mistr ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany
Náplň práce: Podílet se na tvorbě plánu výroby ve svých úsecích tak, aby bylo vyrobeno odpovídající množství výrobků dle požadovaných druhů referencí. Trvale sledovat dodržování technologického postupu ve výrobě. Znát postupy řízení kvality a řídit se jimi, kontrolovat zda podřízení dodržují kontrolní a pracovní postupy, aktivně řešit neshody na jemu svěřeném úseku. Optimální rozdělení operátorů na jednotlivá pracoviště, pravidelné školení operátorů, proškolení každého nového operátora a přidělení trenéra, zajištění přípravy pracovišť pro následující směnu, zodpovědnost za řádné využití pracovní doby, kontrola docházkového systému podřízených, kontrola a dohlížení na udržování čistoty a pořádku na pracovištích.
Požadujeme: vzdělání: střední odborné s výučním listem, MS OFFICE mírně pokročilý, praxe na pozici Mistra.
Nabízíme: platové ohodnocení od. 34.200,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací
Kontakt: p. Heringová Alena, tel.: 371 400 132, e-mail: alena.heringova@hutchinson.com, první kontakt telefonicky nebo e-mailem