asistentka výroby

Pracovní místo ( asistentka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany
Náplň práce: Distribuce výrobních dokumentů a vytváření výrobních lexikonů.Tvorba průvodek a dokumentů KU-CI. Provádění administrativních úkonů ve prospěch všech spolupracovníků v rámci oddělení. Zpracovávat dle výrobních listů odpady a zmetky a zadávat je do systému. Zadávat výsledky výroby dle obdržených výrobních listů. Distribuovat výrobní listy pro všechny směny. Zpracovávat data ze 100% kontrol. Evidence dokumentace o školení a dalším vzdělávání pracovníků v rámci oddělení.
Požadujeme: vzdělání: úplné střední všeobecné, znalost AJ, pokročilá znalost MS OFFICE.
Nabízíme: platové ohodnocení od. 25.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací
Kontakt: p. Heringová Alena, tel.: 371 400 132, e-mail: alena.heringova@hutchinson.com, první kontakt telefonicky nebo e-mailem