Instalatér-topenář - zahraničí

Pracovní místo ( Instalatér-topenář - zahraničí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: instalatérská činnost: montáže rozvodů topení, chlazení, kanalizace, vody, realizace technologických celků - kotelny, strojovny chlazení, realizace průmyslových rozvodů
- Požadujeme: středoškolské nebo odborné vzdělání ukončené výučním listem či maturitou v oboru instalatér, případně vzdělání v příbuzném oboru ( zámečník, stavební obor,...), firma na pozici zaučí, samostatný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, dochvilnost, energický a pozitivní přístup k práci, chuť učit se novým věcem, férový přístup k práci, zákazníkovi i kolegům, velmi dobrou manuální zručnost, časová flexibilita, schopnost týmové spolupráce, český jazyk nutností
- Výhodou: čtení v technických výkresech, preciznost a dobrá komunikace s klienty a kolegy, organizační schopnosti, znalost cizího jazyka - angličtina nebo němčina (v případě zájmu rádi pomůžeme a zajistíme kurz)
- Nabízíme: možnost práce v Evropě i po celém světě, dlouhodobá a rozmanitá práce, práce na velkých projekt, kde není nouze o zajímavé zkušenosti, možnost učit se od ostatních - pracují u nás zkušení odborníci, moderní vybavení k práci je samozřejmostí, pravidelné školení, práce na HPP s nástupem možným ihned
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kozakova@installbph.cz.