Finanční účetní

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Konopišťská 905, 256 01 Benešov
Náplň práce: spolupráce při přípravě měsíční účetní závěrky, podkladů pro audit a daňového přiznání, práce na reportech a analýzách pro potřeby finančního vedení společnosti, zodpovědnost za dodavatelské faktury a komunikace s účetním oddělením dodavatele ohledně plateb, zodpovědnost za včasnost statutárního výkaznictví - plnění povinnosti pro reportování Intrastatu, DPH, statistických a dalších výkazů, účetní operace dle požadavků společnosti včetně závěrkových v rámci měsíční účetní závěrky a podílení se na rekonciliaci účtů, spolupodílení se na definování a rozvíjení integrovaného finančního systému.
Požadavky: zkušenost s účetnictvím, SŠ/VŠ, MS Office (Excel), ORACLE výhodou, znalost Aj, analytické a logické myšlení, pečlivost, komunikativnost
Nabízíme: pracovní prostředí plné výzev a prostoru pro zlepšení, celkem 5 týdnů dovolené, výběr z benefitů Flexipass v hodnotě 12 000,- Kč/rok, roční bonus 9% dle výsledků hospodaření firmy, sick days 3 dny / rok (zdravotní volno), odměna za doporučení nového zaměstnance v hodnotě 5.000,- Kč
První kontakt: e-mailem